Pirmas šių metų Anglijos „Premier“ lygos blynas Londono „Chelsea“ komandai kaip reikiant prisvilo. Naujojo trenerio Franko Lampardo debiutinėse rungtynėse  londoniečiai praleido keturis įvarčius, patys įmušti nesugebėjo ir 0:4 nusileido „Manchester United“.

Mančesterio klubo startas naujajame sezone pažymėtas itin sėkmingu brangiausio pasaulio gynėjo Harry Maguire'o debiutu.

Galinga gynyba ir sausų vartų išlaikymu 87 mln. eurų klubui atsiėjęs H. Maguire'as „raudonųjų velnių“ gerbėjams šįvakar turėjo palikti mažų mažiausiai malonų įspūdį.

Tiesa, priekyje komandos draugai taip pat nesnaudė.

Marcusas Rashfordas rungtynių pradžioje pelnė galingą įvartį nuo metrų baudinio žymos, tačiau didieji vargai svečių  Londono laukė antroje dvikovos pusėje.

Antrame kėlinyje pergalės klausimų nebeliko jau 67-ą minutę, kai M. Rashfordas įmušė antrąkart. Dviem minutėmis anksčiau pasižymėjo Anthony Martialis.

Šeimininkų šėlsmą rungtynių pabaigoje dar labiau sukėlė jaunasis „Man Utd“ akademijos futbolininkas Danielis Jamesas. Jaunuolis pelnė ketvirtą rungtynių ir pirmą savo, kaip profesionalaus klubo žaidėjo įvartį.

Mančesterio klubas šoka į antrąją vietą, „Chelsea“ savo ruožtu atsiduria priešpaskutinėjė pozicijoje.