Trečiadienį Madrido „Real“ iškovojo keturioliktą pergalę Ispanijos „La Liga“ čempionate, kai svečiuose 2 – 1 palaužė Bilbao „Athletic“ ekipą.

Visi trys rungtynių įvarčiai buvo pelnyti per pirmąsias 10 rungtynių minučių, iš kurių du įmušė Karimas Benzema (4-ą ir 7-ą minutėmis). Pirmasis – itin gražus smūgis užsukant kamuolį. Šeimininkams atsilikimą sumažinti pavyko 10-ą minutę, kai pasižymėjo Oihanas Sancetas.

„Real“ pelnė du įvarčius per pirmąsias 7 rungtynių minutes pirmą kartą nuo 1994 m. rugsėjo, kai tai padarė Ivanas Zamorano, pelnęs du įvarčius prieš „Sevilla“ vos per 4 minutes.

„Real“ dabar praėjusio sezono čempionus Madrido „Atletico“ lenkia 17 taškų. Tai yra didžiausias skirtumas tokioje sezono stadijoje, kai „Atletico“ komandai vadovauja Diego Simeone.