„Manchester United“ klubas antradienį Tailande įvykusiose draugiškose rungtynėse 4:0 sutriuškino principinius varžovus „Liverpool“ futbolininkus.

Jadonas Sancho jau 12-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovo klaida nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0.

Fredas 30-ąją minutę „raudonųjų velnių“ pranašumą.

Dar po trijų minučių Anthony Martialis sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir dar labiau padidino „Man Utd“ persvarą.

Facundo Pellistri 76-ąją minutę taip pat tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus, o Mančesterio ekipa iškovojo triuškinamą pergalę 4:0.

„Man Utd“ šiose rungtynėse iš viso atliko 9 smūgius, 5 iš jų į vartų plotą, tačiau pelnė net keturis įvarčius. Tuo tarpu „Liverpool“ atliko smūgių dvigubai daugiau – net 18.

Priminsime, jog „Raudoniesiems velniams“ šiame susitikime padėti negalėjo Cristiano Ronaldo, kuris dėl šeimyninių priežasčių neprisijungė prie komandos pasiruošimo artėjančiam sezonui.