Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Levante“ ir Madrido „Atletico“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Antoine‘as Griezmannas 12-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Atletico“ į priekį 1:0.

Enisas Bardhi 37-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Kieranas Trippieras 65-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Matheusas Cunha 76-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir vėl šiose rungtynėse persvėrė rezultatą „Atletico“ naudai 2:1.

„Atletico“ vyriausiasis treneris Diego Simeone 81-ąją minutę užsidirbo antrą geltoną kortelę, kuri virto į raudoną, ir pastarasis buvo išvarytas iš aikštės.

E.Bardhi 90-ąją minutę dar kartą sėkmingai pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Kitame mače San Sebastiano „Real Sociedad“ futbolininkai svečiuose 2:0 (0:0) palaužė Vigo „Celta“

Abu įvarčiai buvo pelnyti antrajame kėlinyje, kai pasižymėjo Alexanderis Isakas (54-ą minutę), o pergalę 79-ą minutę įtvirtino Aritzas Elustondo.

Sen Sebastiano ekipa po šios pergalės tapo Ispanijos čempionato lyderiu.