Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui besiruošianti Lietuvos krepšinio fanų komanda „Vytis“ su Dovydu Rediku priešakyje laimėjo draugiškas rungtynes, kuriose 85:63 (20:17, 23:16, 17:12, 25:18) sutrypė Raseinių „Rasus“.

„Vytis“ nuo pirmųjų mačo minučių ėmė demonstruoti pagirtiną gynybą bei prabėgus 4 minutėms pirmavo 9:3. „Rasai“ sumažino atsilikimą iki 2 taškų (7:9), tačiau Dovydas Redikas buvo tas žmogus, kuris nuolat imdavosi iniciatyvos ir taip atstatė turėtą „Vyčio“ pranašumą – 16:10. Karolis Brusokas dar labiau atitraukė Lietuvos krepšinio fanų komandą į priekį (18:10), bet raseiniškiai priartėjo – 15:18. Po pirmojo kėlinio 20:17 pirmavo „Vytis“.

D.Redikas ir vėl buvo komandos vedlys bei taip atitolino „Vytį“ nuo varžovų jau dviženkliu skirtumu (32:21), tačiau sėkminga „Rasų“ atkarpa leido jiems sumažinti skirtumą – 25:32. Dovydas Šemeklis pataikė dvitaškį su pražanga (37:25), o po dviejų ketvirčių „Vytis“ buvo priekyje 43:33.

Lietuvos krepšinio fanų komanda po didžiosios pertraukos toliau įrodinėjo savo pranašumą (51:35), bet ir raseiniškiai nepaleido varžovų toliau į priekį – 41:53. Įpusėjus ketvirčiui „Rasai“ aptirpdė deficitą iki vienaženklio (45:53), tačiau neilgam, nes po trijų kėlinių „Vytis“ vėl pirmavo solidžiu skirtumu – 60:45.

„Vytis“ užtikrintai judėjo pergalės link (69:50) ir pranašumo nešvaistė – 77:54. Abejonių jau nebeliko jokių ir pergalę Šakių klubas šventė rezultatu 85:63.

„Vytis“: D.Redikas 23 (7 išpr. praž.), K.Brusokas 15, D.Domarkas 14, M.Užupis 8 (9 atk. kam.), A.Birgelis ir S.Raupys – po 6.

„Rasai“: A.Jankaitis 27 (5 atk. kam.), G.Motonas 10, D.Gricius 9, V.Savostjanovas 5.