Dončičius su „Mavericks“ įkrito į pralaimėjimų liūną

Geriausi epizodai

Duobėje atsidūrė Dalaso „Mavericks“ (9-9) krepšininkai. Jasono Kiddo auklėtiniai NBA lygoje pralaimėjo jau trečią mačą iš eilės. Šį kartą Dalaso klubas išvykoje 100:105 (29:24, 23:30, 21:27, 27:24) nusileido Toronto „Raptors“ (10-9) komandai.

Pastaroji nutraukė savo dviejų nesėkmių atkarpą. Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai iš Dalaso. Šie jau pirmajame kėlinyje galėjo džiaugtis dviženkle persvara (22:7). Vis dėlto, geras startas pergalės neužtikrino. Jau antrojo ketvirčio pradžioje aikštės šeimininkai visiškai panaikino turėtų deficitą ir persvėrė rezultatą (29:30). Sąlygas ir po didžiosios pertraukos diktavę „Raptors“ krepšininkai trečiajame kėlinyje didino atstumą jau iki 11 taškų (60:71).

Tai nepalaužė svečių. Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 27 sekundes, Luka Dončičius dvitaškiu mažino atsilikimą iki minimalaus (100:101). Vėliau svečiai prasižengė, o Thaddeusas Youngas realizavo abu metimus (100:103). Po šio momento sekė svečių klaida, o tašką mače padėjo baudų metimus pataikęs O.G. Anunoby – 100:105. Verta paminėti, kad pastarasis per ketvirtą kėlinį surinko 12 taškų.

„Mavericks“: Luka Dončičius 24 (6/11 dvit., 2/4 trit., 6/9 baud., 7 atk. kam., 9 rez. perd.), Dorianas Finney-Smithas 16, Spenceris Dinwiddie 15 (7 rez. perd.), Maxi Kleberas 11, Christianas Woodas 10 (3 blk.).

„Raptors“: O.G. Anunoby (9 atk. kam., 5 kld.) ir Fredas VanVleetas (7 rez. perd.,) po 26, Chrisas Boucheris 22 (13 atk. kam.), Juancho Hernangomezas 10, Gary Trentas Jr. 9.