Dvidešimt pirmą pergalę 28-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei į trečiąją vietą penkiolikos ekipų Vakarų konferencijoje pakilo Donato Motiejūno atstovaujamas Hjustono "Rockets" klubas.

Penktadienį svečiuose 18,1 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Hjustono krepšininkai po pratęsimo 117:111 (24:31, 26:26, 29:24, 25:23, 13:7) nugalėjo į ketvirtąją poziciją Vakarų konferencijoje nukritusią Memfio "Grizzlies" (21 pergalė ir 8 pralaimėjimai) komandą.

Lietuvis prie antrosios iš eilės savo ekipos pergalės prisidėjo 4 taškais ir 6 (1 - puolime) po krepšiais atkovotais kamuoliais. Be to, jis atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, dusyk suklydo bei kartą prasižengė. Starto penkete rungtyniavęs D.Motiejūnas per nepilną 31 žaidimo minutę (30:45) pataikė 2 dvitaškius metimus iš 4.

32 taškus svečiams pelnė Jamesas Hardenas (10 rezultatyvių perdavimų), 21 - vietoje Tariko Blacko į "Rockets" iš Detroito "Pistons" atėjęs ir debiutavęs Joshas Smithas, 15 - Trevoras Ariza (10 sugriebtų kamuolių), 13 - Corey'is Breweris, 12 - Patrickas Beverley'is, 9 - Jasonas Terry'as.

Ketvirtą nesėkmę iš eilės patyrusių arenos šeimininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Marcas Gasolis (29 tšk.), Beno Udrihas (17 tšk.), Quincy'is Pondexteris (14 tšk.), Mike'as Conley'is (11 tšk.), Tony'is Allenas bei Vince'as Carteris (po 10 taškų).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.