Donatas Motiejūnas su Naujojo Orleano :Pelicans“ po trijų iš eilės pralaimėjimų pagaliau šventė pergalę 109:86 prieš Detroito „Pistons“ ekipą.

Neseniai į komandą persikėlęs DeMarcusas Cousinsas praleido rungtynes dėl diskvalifikacijos. Keista, kad komanda iškovojo pergalę tada, kai šis aukštaūgis nerungtyniavo, o prieš tai pralaimėjo keletą susitikimų, kai „centras“ žaidė.

Gana blankiai rungtynės susiklostė Donatui Motiejūnui, jis aikštėje praleido vos 5 minutes ir per jas taškų nepelnė, tačiau spėjo atkovoti 5 atšokusius kamuolius.

Puikias rungtynes sužaidė Naujojo Orleano komandos lyderis Anthony Davisas. Jis per 36 minutes pelnė 33 taškus ir atkovojo net 14 kamuolių.

Labiausiai pralaimėjusios komandos statistikoje į akį krinta baudų taiklumas. „Pistons“ realizavo tik 3 iš 17 baudų metimų.

„Pelicans“: A. Davis 33 (11/17 met., 14 atk. kam.), J. Holiday 22, D Cunningham 16, E. Moore 11.

„Pistons“: J. Leuer 22, T. Harris 15, A. Drummond 13 (17 atk. kam.), M. Morris 11.