Svarbią ir nelengvą pergalę Italijos čempionate iškovojo lietuvių MIndaugo Kuzminsko ir Artūro Gudaičio atstovaujama Milano „Ax Armani” komanda. Lietuviai aikštėje dominavo nuo pat pirmosios minutės ir kartu surinko 55 naudingumo balus.

Namie rungtyniavę milaniečiai 86:78 (18:18, 21:22, 25:11, 22:27) nugalėjo Trento „Dolomiti Energia“.

Mindaugas Kuzminskas per 30 minučių surinko 13 taškų (4/6 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 5/5 baudų metimų), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir savo pasirodymą baigė su 26 naudingumo balais.

Artūras Gudaitis per 27 minutes pelnė 19 taškų (7/10 dvitaškių, 5/6 baudų metimų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus.

Tai buvo 13-oji Milano klubo pergalė iš 14 bandymų.