„Oklahoma City Thunder“ (5-1), kuriai atstovauja lietuvis Domantas Sabonis iškovojo triuškinamą pergalę prieš vieną perspektyviausių NBA komandų „Minnesota Timberwolves“ (1-4). Oklahomos ekipa surengė spurtą trečiajame kėlinyje, kuris jai padėjo nugalėti rezultatu 112:92 (32:25, 27:28, 31:19, 22:20).

Pirmame kėlinuke „Thunder“ greitai perėmė žaidimo iniciatyvą į savo rankas, o po 12 minučių turėjo 7 taškų persvarą. Tačiau aikštėje pasirodę atsarginiai krepšininkai nesugebėjo išlaikyti to paties žaidimo tempo ir strigo kibioje „Timberwolves“ gynyboje.

Antrame ketvirtyje pagrindiniai Oklahomos ekipos žaidėjai ir toliau nesugebėjo sustabdyti įsismaginusio Karlo Anthony Townso, kuris iki didžiosios pertraukos pelnė 25 taškus. Tačiau „Thunder“ pagerino savo žaidimą puolime ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo 6 taškų pranašumą (59:53).

D.Sabonis pirmame kėlinuke pelnė 4 taškus, o antrame nepasižymėjo, tačiau patikimai rungtyniavo gynyboje ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo įspūdingu D.Sabonio bloku, tačiau kitoje aikštės pusėje neatlaikė R.Westbrooko nervai. Jis gavo techninę pražangą, o įdomu tai, jog ją sušvilpė vienintelis NBA teisėjas iš Lietuvos Gediminas Petraitis.

„Thunder“ lyderio emocijų proveržis suteikė energijos visai komandai, kuri surengė spurtą ir įgijo 20 taškų pranašumą. D.Sabonis ir toliau šaudė pro šalį, o į aikštę sugrįžęs ketvirtajame kėlinyje dar įmetė vieną dvitaškį ir atkovojo kelis kamuolius.

D.Sabonis šiose rungtynėse pelnė 6 taškus (3/6 dvit., 0/3 trit.), atkovojo penkis kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išrašė vieną bloką varžovams ir 3 kartus prasižengė.

Lietuvis pasiekė geriausią savo rezultatyvių perdavimų skaičių šį sezoną.

„Manau, kad atlikome puikų darbą pirmoje rungtynių pusėje ir žinojome, kad galime žaisti geriau, – po rungtynių teigė D.Sabonis. – Po didžiosios pertraukos padidinome apsukas ir užsitikrinome pergalę. Tai mums buvo labai geros rungtynės.“

„Thunder“: R.Westbrookas 28 (4/5 trit., 8 rez. perd., 6 atk. kam.), E.Kanteris 20, S.Adamsas 14.