Fantastišką sezoną žaidžiantis Domantas Sabonis pagerino visų laikų Sakramento „Kings“ (37-27) klubo rekordą, o lietuvio atstovaujama komanda namuose užtikrintai 129:94 (38:30, 37:26, 20:22, 34:16) sutriuškino Milvokio „Bucks“ (42-24).

D. Sabonis įmetė 22 taškus (10/14 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir triskart prasižengė.

Tai buvo jau 47-as lietuvio dvigubas dublis iš eilės. Pagal šį rodiklį jis pagerino Jerry Lucaso rekordinę seriją, kuri buvo pasiekta dar 1967–1968 m. sezone.

Rungtynėse šeimininkai gana greitai pabėgo į priekį, o po dviejų kėlinių pirmavo 75:56. Trečiajame kėlinyje skirtumas išliko panašus, o kevirtajame pranašumas dar labiau išaugo ir galiausiai Sakramento ekipa šventė triuškinamą pergalę.

Po šios pergalės „Kings“ Vakaruose išlieka septinti, o „Bucks“ Rytuose yra antri.

Nugalėtojams De'Aaronas Foxas įmetė 29 taškus, Malikas Monkas pridėjo 25.

Pralaimėjusių neišgelbėjo Giannis Antetokounmpo, surinkęs 30 taškų.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 29 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Malikas Monkas 25 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Domantas Sabonis 22 (11 atk. kam., 8 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 16, Kevinas Huerteris 11, Keonas Ellisas 7.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 30 (13 atk. kam.), Malikas Beasley  ir Bobby Portisas (7 atk. kam.) po 11, Damianas Lillardas 10 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Brookas Lopezas, Danilo Gallinari ir Patas Connaughtonas po 7.