36
NBA naktis (nuotr. SCANPIX)

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Oklahomos Sičio „Thunder“ 102:92 savo aikštėje nugalėjo San Antonijo „Spurs“ ir nutraukė keturių pralaimėjimų seriją. Domantas Sabonis svečius nubaudė ne tik šešiais taškais, o ir galingu dėjimu.

36

Rungtynės prasidėjo atkakliai ir permainingai, o nuo 7-osios minutės šeimininkai ėmė pirmauti (15:14).

„Spurs“ 14-ąją minutę rezultatą buvo išlyginusi (29:29), bet D. Sabonio komanda bemat truktelėjo į priekį (44:32, 19 min.).

Užtikrintai žaidusi „Thunder“ pirmavo visą likusį rungtynių laiką. 45-ąją minutę komandas skyrė 20 taškų (102:82).

„Thunder“ atliko 23 rezultatyvius perdavimus, „Spurs“ – 15. Tiesa, San Antonijo krepšininkai blokavo aštuonis metimus, varžovai – tris.

Oklahomos Sičio komandą į priekį tempė Russellas Westbrookas. 28-erių amerikietis atliko 31-ąjį trigubą dublį sezone – 23 taškai, 13 atkovotų kamuolių ir tiek pat rezultatyvių perdavimų. Dvigubas dublis – Eneso Kanterio sąskaitoje (14 taškų, 10 atkovotų kamuolių).

D. Sabonis pirmąkart NBA karjeroje rungtynes pradėjo ne starto penkete. 20-metis lietuvis iki tol aikštėje startavo visus 64 mačus ir buvo vienintelis toks lygos naujokas. Šįkart aukštaūgis pelnė šešis taškus, atkovojo du kamuolius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

„Thunder“ (36 pergalės / 29 pralaimėjimai) Vakarų konferencijoje rikiuojasi šešta. „Spurs“ (50/14) – antra. San Antonijo komanda – viena iš dviejų lygos ekipų, užsitikrinusių vietą atkrintamosiose. Kita – Oklando „Warriors“.

Kitose nakties rungtynėse Detroito „Pistons“ 106:101 parklupdė Klivlendo „Cavaliers“, Los Andželo „Clippers“ – 114:98 Memfio „Grizzlies“,

„Clippers“ kovą dėl kamuolių laimėjo 47:34.

Čempionų neišgelbėjo LeBrono Jameso trigubas dublis (29 tšk., 13 atk. kam., 10 rezultatyvių perdavimų).