Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (4/7) NBA lygoje nuskynė dar vieną pergalę, kai svečiuose 94:91 (27:19, 21:24, 26:24, 20:24) pranoko Sakramento „Kings“ (5/5) krepšininkus ir laimėjo trečią kartą per keturis mačus.

Vienas iš lyderių buvęs lietuvis per beveik 30 minučų praleistų ant parketo pelnė 17 taškų (7/10 dvit., 0/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 10 kamuoliu, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė tris kamuolius, kartą suklydo ir surinko 5 asmenines pražangas.

Rungtynėse viskas sprendėsi tik ketvirtajame kėlinyje. „Kings“ likus žaisti apie septynias minutes dar turėjo 3 taškų pranašumą (78:75)

Bet tada Indianos ekipa atsakė aštuoniais taškais paeiliui, pavyko apsiginti bei jau persverti mačo rezultatą savo naudai (81:86).

„Kings“ dar pavyko vienu metu priartėti iki kelių taškų. Šeimininkai nuo varžovų atsilkinėjo lemiamu momentu trimis taškais, bet du metimai, galėję išplėšti pratęsimą, buvo netikslūs, tad pergalę šventė „Pacers“.

Nugalėtojams Carisas LeVertas pelnė 22 taškus, T.J. McConnellas pridėjo 18.

Pralaimėjusiems  Harrisonas Barnesas pelnė 22 taškus.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 22 (5 rez. perd.), Tyrese'as Haliburtonas,  De'Aaronas Foxas, Buddy Hieldas  ir po 17, Richaunas Holmesas 11

.„Pacers“: Carisas LeVertas 22 ( 6 atk. kam.), T.J. McConnellas 18, Domantas Sabonis 17 10 atk. kam., 3 per. kam.), Chrisas Duarte 15, Mylesas Turneris 12 (15 atk. kam.).