21
NBA naktis (nuotr. SCANPIX)

Naktį iš antradienio į trečiadienį, Lietuvos laiku, Domantas Sabonis pelnė aštuonis taškus, bet jo indėlio Oklahomos Sičio „Thunder“ nepakako – ji namie 121:126 pralaimėjo Portlando „Trail Blazers“.

21

Rungtynes šeimininkai pradėjo užtikrintai. Po komandos lyderio Russello Westbrooko tritaškio „Thunder“ pirmavo 19:10 (6 minutė). Bemat skirtumas dar labiau išaugo – 30:16 (9 min.).

Oklahomos Sičio krepšininkai pirmąjį ketvirtį sužaidė neįtikėtinai rezultatyviai ir po jo pirmavo 40:29.

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo be lyderio R. Westrbooko. Jie pralaimėjo atkarpą 0:10 ir persvaros kaip nebūta – 40:40 (16 min.).

R. Westbrookas, vos grįžęs į aikštę, pelnė du taškus (42:40). Prasidėjo atkakli ir permaininga kova. Iki pertraukos Thunder“ šiek tiek atitrūko – 67:61.

„Thunder“ nežymiai pirmavo iki pat 29-osios minutės, kai „Trail Blazers“ persvėrė rezultatą (78:77). Trečiasis kėlinys buvo atkaklus ir permainingas. Po jo Portlando ekipa buvo priekyje 99:92.

Svečiai ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmąkart įgijo dviženklę persvarą (102:92 – 38 min.). Ją „Trail Blazers“ išlaikė iki pat 36-osios minutės, kai rezultatą išlygino R. Westrbookas (114:114). Vis dėlto, lyderis prametė kelis svarbius metimus. „Trail Blazers“ keturis labai reikalingus taškus pelnė Jusufas Nurkičius. O vėliau jis, CJ McCollumas ir Damianas Lillardas pataikė visus šešis baudų metimus ir padėjo komandai triumfuoti.

„Trail Blazers“ atliko 24 rezultatyvius perdavimus, „Thunder“ – 16.

Portlando komandai septyni krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių. Daugiausia jų surinko Allenas Crabbe (23), D. Lillardas (22), C. McCollumas (21).

„Thunder“ neišgelbėjo rezultatyviausios R. Westbrooko karjeros rungtynės. Jis pelnė 58 taškus, pataikė 21 metimą iš 39, 13 iš 16 baudų ir atliko devynis rezultratyvius perdavimus.

D. Sabonis žaidė 21 minutę, per ją pelnė aštuonis taškus, pataikė tris metimus iš septynių, atkovojo keturis kamuolius.

„Thunder“ (35 pergalės / 29 pralaimėjimai) Vakarų konferencijoje užima septintąją vietą. „Trail Blazers“ (27/37) – iškart už atkrintamųjų varžybų brūkšnio, devinta.

Kitose nakties rungtynėse Dalaso „Mavericks“ namie 122:111 nugalėjo Los Andželo „Lakers“.

„Mavericks“ pataikė 17 tritaškių iš 31 (55 procentai).

Dalaso komandos gretose rezultatyviausias buvo nesenstantis Dirkas Nowitzki. 38-erių vokietis pelnė 25 taškus, pataikė devynis metimus iš 13 ir atkovojo 11 kamuolių.

Rungtynės D. Nowitzki tapo ypatingos. Jis perkopė 30 tūkstančių pelnytų taškų ribą.

Trigubą dublį surinko „Lakers“ aukštaūgis Julius Randle’as – 13 taškų, 18 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų.

Vašingtono „Wizards“ svečiuose 131:127 įveikė Finikso „Suns“.

„Suns“ pataikė 13 tritaškių iš 26 (50 procentų), bet suklydo 19 kartų. „Wizards“ perėmė 15 kamuolių.