Trečiąją pergalę NBA sezone iškovojo Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (3/6) ekipa, kuri namuose 111:98 (36:22, 23:28, 21:25, 31:21) pranoko Niujorko „Knicks“ (5/3).

Lietuvis rezultatyvumu šįsyk nežibėjo ir per per 34 minutes pelnė 10 taškų (4/7 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, keturis sykius suklydo bei prasižė šešis kartus.

„Pacers“ gana stabilią persvarą turėjo praktiškai visų rungtynių metu. Vienu metu skirtumas buvo ir 16 taškų. Tiesa, po pertraukos svečiams pavyko priartėti iki keturių (76:80).

Bet lemiamu momentu šeimininkai šovė į priekį, ypač komandą tempė akštaūgis Mylesas Turneris, prisidėjo ir Malcolmas Brogdonas.

„Pacers“ ketvirtojo kėlinio pabaigoje vėl susikrovė dviženklį skirtumą ir jau pargalės nebepaleido.

Nugalėtojams M. Turneris įmetė 25 taškus, atkovojo 13 kamuolių. Jis pataikė net 7 tritaškius iš 10 bandymų, taip pasiekdamas asmeninį karjeros rekordą.

Carisas LeVertas prie pergalės pridėjo 21 tašką.

Pralaimėjusiems R.J. Barettas surinko 23 taškus.

„Pacers“: Mylesas Turneris 25 (13 atk. kam., 3 blok.), Carisas LeVertas 21 (75 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 17 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Torrey Craigas 12, Chrisas Duarte ir Domantas Sabonis po 10.

„Knicks“: R.J. Barrettas 23 , Juliusas Randle’as 18 ( 4 atk. kam.), Evanas Fournier 14, Derrickas Rose’as 13, Alecas Burksas 10.