6
Andrius Gudžius (nuotr. Organizatorių)

Bronzos medalį pasaulio studentų universiados Pietų Korėjoje lengvosios atletikos varžybose iškovojo disko metikas Andrius Gudžius.

6

Geriausiu antruoju bandymu lietuvis įrankį nuskraidino 62,54 metro ir užėmė trečią vietą.

Aukso medalį iškovojo belgas Philipas Milanovas (64,15 m), sidabro - lietuvį paskutiniu bandymu vos 4 cm aplenkęs australas Matthew Denny's (62,58 m).

Aštunta moterų rutulio stūmimo sektoriuje (13 dalyvių) liko Giedrė Kupstytė. Ji įrankį nustūmė 15,31 m ir nuo bronzą iškovojusios kanadietės Brittany Ann Nicoles Vrew atsiliko 1,96 m.

Čempione tapo vokietė Lena Urbaniak (18,00 m), o sidabras atiteko lenkei Paulinai Gubai (17,94 m).

Ypač nesėkmingai estafečių 4 po 100 m atrankos varžybose startavo Lietuvos vyrų bei moterų kvartetai. Abi mūsų šalies ekipos suklydo perduodamos estafetės lazdelę ir buvo diskvalifikuotos.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.