2011-2012 metų pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybų didžiausiojo slalomo rungties įskaitoje nugalėjo amerikietė Lindsay Vonn. Ji Austrijoje vykstančių finalinių pasaulio taurės varžybų didžiausiojo slalomo varžybose ketvirtadienį buvo šešta.

Nugalėjo Vankuverio olimpinių žaidynių didžiojo slalomo čempionė 22 metų vokietė Viktorija Rebensburg - 1 min. 24,54 sek. Tai buvo jos septintoji pergalė pasaulio taurės varžybose.

27 metų L. Vonn nugalėtojai pralaimėjo 0,57 sek. Aštuntąją vietą užėmė sportininkės karjerą baigianti 30-metė švedė Anja Paerson (+0,94 sek.).

Ketvirtąjį pasaulio taurės varžybų nugalėtojos titulą jau anksčiau užsitikrinusi L. Vonn po 35 rungčių (iš 37) turi 1948 taškus. Antrąją vietą su 1382 taškais užima slovėnė Tina Maze. Trečioje vietoje - nugalėtojos titulą gynusi vokietė Maria Hoefl-Riesch. Ji turi 1195 taškus.

Iš viso klasifikuota 116 sportininkių. L. Vonn pirmąją vietą užėmė ir dvikovės bei greitojo leidimosi galutinėse įskaitose.

Vyrų varžybų didžiausiojo slalomo rungtį ketvirtadienį laimėjo pasaulio čempionas 27 metų Italijos atstovas Christofas Innerhoferis - 1 min. 21,24 sek. Tai - jo trečioji pergalė pasaulio taurės varžybose.

Šios rungties galutinėje sezono įskaitoje pirmąją vietą užėmė 29 metų Norvegijos atstovas Akselis Lundas Svindalas, kuris ketvirtadienį liko 16-as (+1,21 sek.).

Pasaulio taurės varžybų bendrojoje įskaitoje pirmauja šveicaras Beatas Feuzas, po 42 rungčių (iš 44) turintis 1330 taškų. Antrąją vietą su 1255 taškais užima austras Marcelis Hirscheris, o trečioje vietoje - A. L. Svindalas. Jo sąskaitoje - 1131 taškas.

Penktadienį vyks didžiojo slalomo, o šeštadienį - slalomo varžybos.