Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate penktadienį „New Jersey Devils" komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, namuose 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) pralaimėjo „Nashville Predators" ledo ritulininkams.

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Martinas Eratas (25 ir 45 min.), vieną - Steve'as Sullivanas (20).

„Devils" gretose pasižymėjo Mattias Tedenby (48).

19 min. 16 sek. žaidęs D. Zubrus kartą metė į vartus ir trečiajame kėlinyje gavo 2 min. baudos.

„Devils" komanda, po 31 rungtynių turinti 20 taškų, Rytų konferencijoje žengia priešpaskutinė, 14-a. „Predators" (31 rungt./40 tšk.) ekipa Vakarų konferencijoje užima ketvirtąją vietą.

Penktadienio rungtynių rezultatai.

„New Jersey Devils" - „Nashville Predators" 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)

„Florida Panthers" - „Buffalo Sabres" 6:2 (4:0, 1:1, 1:1)

„Chicago Blackhawks" - „Detroit Red Wings" 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)

„Colorado Avalanche" - „Ottawa Senators" 6:5, po pratęsimo (1:2, 2:1, 2:2; 1:0).