DeMaras DeRozanas buvo nesulaikomas puolime, o didžiąją mačo dalį dominavusi Čikagos „Bulls“ patiesė NBA čempionę ir išlygino serijos rezultatą pirmajame Rytų konferencijos etape.

„Bulls“ išvykoje 114:110 (29:28, 34:21, 24:31, 27:30) patiesė Milvokio „Bucks“ ir perėmė namų aikštės pranašumą. Dabar serijoje iki keturių pergalių – lygybė 1-1. Kitos dvejos rungtynės bus žaidžiamos Čikagoje.

D. DeRozanas nugalėtojams surinko 41 tašką (16/29 dvit., 0/2 trit., 9/9 baud.). Milvokio ekipos neišgelbėjo ir šalia trigubo dublio likęs Giannis Antetokounmpo – 33 taškai (11/18 dvit., 0/2 trit., 11/18 baud.), 18 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

Antrojo kėlinio pabaigoje „Bulls“ spurtavo 13:3 ir prieš pertrauką susikrovė 14 taškų pranašumą. Trečiame kėlinyje šis kelis kartus buvo šoktelėjęs iki 18 taškų, bet „Bucks“ atsitiesė – pelnė dešimt taškų be atsako ir priartėjo iki 78:81.

Vis tik „Bulls“ pati atsakė galinga atkarpa 13:0 ir ketvirto kėlinio pradžioje vėl pabėgo 96:80. Čempionai toliau nepasidavė ir po penkių iš eilės Brooko Lopezo taškų prisiartino 109:112, likus žaisti 56,4 sek.

Kitos atakos metu „Bulls“ net dukart nusiėmė kamuolį po netaiklių metimų, kol galiausiai D. DeRozanas pataikė dvitaškį, likus žaisti 18,2 sek. – 114:109.

„Bucks“ prametė du tritaškius, galiausiai Giannis Antetokounmpo po nusiimto kamuolio puolime suklydo ir Čikagos ekipa triumfavo.

„Bucks“: G. Antetokounmpo 33 (18 atk. kam., 9 rez. perd.), B. Lopezas 25, K. Middletonas 18, J. Holiday 15, W. Matthewsas 11.

„Bulls“: D. DeRozanas 41, N. Vučevičius 24 (13 atk. kam.), Z. LaVine’as 20, P. Williamsas 10.