Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Absoliučiai palaikau Tvarkiečius. Pridėkite prie elektrinės jos uždarymo kaštus, korupcines išlaidas, kas Lietuvoje yra norma ir pamatysite jog turime antrą LEO, tik dar baisesnį.

...Sutinku, strateginio mastymo nera, nors objektas statomas 60 !! metu i prieki. Beje, ar tirta antikorupciniu poziuriu? Labai kvepia Williams'u.

Snd gal galim prasisukti su dujom, ryt - saules elektrinem ir akumuliacinemis, poryt gal ateis ITER ar LENR eile, gyvenimas nestovi, pripazinkim, siandien Atomine, kaip garvezys 1950 m. Dar dirba, ir gerai, bet... jau vakar diena.
Chaotiški sprendimai be jokios atsakomybes. Kam Lietuvai ta AE? Juk pigiau elektrą pirkti nei klampinti tautą į tokias skolas ir neapibrėžtumą. Per tiek metų viskas pasikeis. Jokios vizijos nėra pas politikus.
Vakariečiai kiekvienam svarbesniam reikalui turi duomenų surinkimo ir ūkinio prognozavimo komandas [1]. Kur mūsų duomenys? Kur mūsų komanda?



1. _...Since then, the jobs data (along with a host of other indicators) have become essential business tools. Most major corporations (and plenty of minor ones) have economic-forecasting teams that use the new data to prepare reports that guide executive decision making. Will enough people buy cars next year to justify a new glass factory for sedan windows? Will they have enough money to go on vacation, and if so, does that mean that soda sales will spike?_ (New York Times, 6-19-12)
To by Hitachi or not to by. O jei lietuviškai: eina jie: hui na.
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Nereikia mums atominės!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kur strateginis mąstymas?

Liūdna žiūrėti į atominės elektrinės šalininkų Lietuvoje nurodomus skaičius. Jie stato elektrinę šešiasdešimt metų laikotarpiui, o statybą pagrindžia šiandienos kainomis ir šių dienų technologijų palyginimu. Nėra jokio tendencijų aptarimo. Kaip keičiasi technologijos? Kur eina kainos? Kaip keičiasi politika, nuo kurios priklauso mūsų gyvenimas? Neturint atsakymų į šiuos klausimus, pradėti tokį brangų projektą yra neatsakinga.

Kodėl mes neturime valdžioje strategiškai galvojančių žmonių? Kodėl mūsų ekonomikai ir politikai vadovauja vienadieniai melagiai? Kodėl civilizacijos krizės akivaizdoje leidžiame sumenkinti mūsų valstybę, sukeliant konfliktus su kaimynais dėl niekų, kad tik pakaitintume rinkėjų nacionalizmą šiandien, nekreipdami dėmesio į mirtinas rizikas valstybei rytoj?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų