„Manchester City“ klubas draugiškose rungtynėse minimaliu rezultatu 1 – 0 įveikė Miuncheno „Bayern“ futbolininkus.

Erlingas Haalandas 12-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Man City“ į priekį 1:0. Tai buvo pirmosios puolėjo sužaistos rungtynės vilkint Anglijos čempionų marškinėlius.

Iš karto po pelnyto norvego įvarčio rungtynės, kurių startas buvo atidėtas 15 minučių, buvo nukeltos beveik valandai dėl lietaus ir pasirodžiusio žaibavimo. Šį susitikimą NFL stadione stebėjo daugiau nei 78 000 žiūrovų.

Dėl prastų oro sąlygų žaidimo trukmė buvo sutrumpinta iki 40 minučių per kėlinį, tuo tarpu pertrauka užtruko vos penkias minutes.

„Man City“ šiose rungtynėse dominavo ir iš viso atliko net 22 smūgius, kai tuo tarpu „Bayern“ – vos 3 ir nei vieno iš jų į vartų plotą.

Tuo tarpu kitame draugiškame susitikime „Arsenal“ klubas net 4 – 0 sutriuškino „Chelsea“ futbolininkus.

Gabrielis Jesusas 15-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Arsenal“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Martinas Odegaardas 36-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino „kanonierių“ pranašumą 2:0.

Bukayo Saka 66-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir pasiuntė jį į vartus, o rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Albertas Sambi Lokonga 92-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką, o „Arsenal“ iškovojo pergalę rezultatu 4:0.

„Arsenal“ šiame susitikime iš viso atliko 11 smūgių, kai tuo tarpu „Chelsea“ trigubai mažiau – vos 4.