Paryžiaus "Roland Garros" kortuose tęsiasi antrasis šiais metais "Didžiojo kirčio" serijos turnyras - atvirasis Prancūzijos teniso čempionatas, kurio bendrą prizų fondą sudaro 25 mln. eurų.

Antrąją pergalę vyrų vienetų varžybose iškovojo ir į šešioliktfinalį pateko latvis Ernestas Gulbis. Aštuonioliktas pagal skirstymą turnyre Latvijos tenisininkas trečiadienį antrame rate 6:2, 7:5, 6:0 nugalėjo argentinietį Facundo Bagnisą.

Kituose trečiadienį jau pasibaigusiuose antrojo rato mačuose pergales iškovojo ispanas Marcelis Granollersas, čekas radekas Štepanekas, ispanas Roberto Bautista bei prancūzas Gillesas Simonas, o vieninteliame pirmojo rato susitikime sėkmė šypsojosi ameikiečiui Steve'ui Johnsonui, kuris atidėtame mače 4:6, 6:7 (7:9), 7:6 (7:3), 6:3, 6:3 palaužė prancūzo Laurent'o Lokoli pasipriešinimą:

Marcel Granollers (Ispanija) - 20-Aleksandr Dolgopolov (Ukraina) 1:6, 3:6, 6:3, 6:0, 6:2;

Radek Stepanek (Čekija) - 15 Michail Južnyj (Rusija) 6:0, 6:3, 3:6, 6:4;

27-Roberto Bautista (Ispanija) - Benoit Paire (Prancūzija) 6:4, 7:6 (7:4); 6:2;

29-Gilles Simon (Prancūzija) - Alejandro Gonzalez (Kolumbija) 6:4, 6:0, 6:2. Staigmeną moterų vienetų varžybose pateikė tik 35-ąją vietą WTA klasifikacijoje užimanti ispanė Garbine Mugurza, antrajame rate 6:2, 6:2 įveikusi nugalėtojos titulą ginusią bei favorite laikytą amerikietę Sereną Williams.

Kituose trečiadienį jau pasibaigusiuose moterų vienetų varžybų antrojo rato mačuose pergales iškovojo slovakė, švedė ir kanadietė:

Anna Karolina Schmiedlova (Slovakija) - 29-Venus Williams (JAV) 2:6, 6:3, 6:4;

Johanna Larsson (Švedija) - 12-Flavia Pennetta (Italija) 5:7, 6:4, 6:2;

18-Eugenie Bouchard (Kanada) - Julia Goerges (Vokietija) 2:6, 6:2, 6:1.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.