Rezultatyvus 5-ojo „TOPsport A lygos“ turo mačas buvo sužaistas Kaune, kur vietos ekipa nugalėjo svečius iš „Panevėžio“ – 6 įvarčių fiestoje rezultatu 4:2 (2:1) triumfavo stulbinantį puolimą sezono pradžioje demonstruojantis Kauno rajono „Hegelmann“ klubas.

Pirmoje kėlinio pusėje ekipos daug progų neturėjo – Leo Ribeiro ir Patriko Popescu smūgiai buvo blokuoti, rumuno bandymas galva taip pat buvo netikslus.

Kauniečiams ledus pralaužti pavyko 30-ąją minutę, kai Vytautas Černiauskas buvo nuginkluotas puikų reidą į baudos aikštelę atlikusio Klaudijaus Upsto. Tiesa, vos po kelių minučių Vilius Armalas prasižengė baudos aikštelėje, N. Gorobsovas nutraukė panevėžiečių sausrą atakos smaigalyje bei realizavo baudinį.

36-ąją minutę „Hegelmann“ klubas rezultatą vėl persvėrė į savo pusę – po puikaus Domanto Antanavičiaus perdavimo įvarčiu išsiskyrė P. Popescu.

Antroje susitikimo pusėje sužaidus 10 minučių į „Panevėžio“ vartus krito dar vienas įvartis, jo autoriumi tapo smūgį iš toli į vartų kampą atlikęs Denisas Bošnjakas. Vos po kelių minučių savo baudos aikštelėje prasižengė Linas Klimavičius, baudinį realizavo Samuelis Odeoyibo.

60-ąją minutę svečiai rezultatą kiek sušvelnino, kai po Jeffrey Sarpongo perdavimo taikliu smūgiu galva pasižymėjo Noelis Mbo. 72-ąją minutę Gino Lettieri kariauna atsilikimą galėjo kirsti pusiau, tačiau po standartinės situacijos metu kilęs pavojus vaisių nedavė.

Tiksint paskutinėms dvikovos minutėms savąjį šansą turėjo Artemas Ščedras, pastarojo šūvis skriejo tiesiai į priešininkų vartininką.

Po 5-ojo turo Andriaus Skerlos auklėtiniai su 10 taškų žengia 2-oje pozicijoje, niekaip iš duobės neišlipantis „Panevėžys“ su 2 taškais lieka paskutinėje turnyro lentelės vietoje.