Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 2:1 nugalėjo Brėmeno „Werder“ futbolininkus.

Benjaminas Pavardas 21-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas Jiri Pavlenka.

Christianas Grossas 35-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Sadio Mane 56-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta varžovų vartų.

Serge‘as Gnabry 62-ąją minutę pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė „Bayern“ šiame susitikime į priekį 1:0.

Leroy’us Sane 73-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

Joshua Kimmichas 80-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Niklas Schmidtas 87-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir sušvelnino šio susitikimo rezultatą 1:2.