Italijoje, Turine praėjusį sekmadienį finišavo baigiamasis metų ATP turo turnyras – „Nitto ATP Finals“. Vienetų varžybų finale vokietis Alexanderis Zverevas (ATP-3) per 1 valandą 16 minučių 6:4, 6:4 nugalėjo rusą Daniilą Medvedevą (ATP-2) ir nutraukė net penkių pralaimėjimų seriją tarpusavio mačuose.

„La Stampa“ teigimu, po mačo į rūbinę grįžęs D.Medvedevas pasigedo savo prabangaus „Bovet“ laikrodžio. Anot šaltinio, laikrodžio vertė siekia net 200 tūkst. JAV dolerių.

D.Medvedevas po vagystės kreipėsi į policiją, kuriai pavyko surasti pavogtą laikrodį. Kol kas neatskleidžiama, kas pavogė ruso laikrodį, mat vis dar tęsiasi tyrimas. Laikrodis rusui turėtų būti grąžintas artimiausiu metu.

ATP „World Tour“ sezonas jau baigėsi, tačiau D.Medvedevas jau netrukus planuoja pasirodyti korte. Rusas vyks į Daviso taurės finalų savaitę. Jai Rusijos teniso federacija (RTF) surinko labai rimtą komandą – be D.Medvedevo rinktinei atstovaus Andrejus Rubliovas, Aslanas Karacevas, Karenas Chačanovas ir Jevgenijus Donskojus. Tai bus iš esmės stipriausia įmanoma rusų sudėtis.

Beje, D.Medvedevas nėra vienintelis žymus sportininkas, kuris pastarosiomis dienomis nukentėjo nuo vagių. „Barcelonos“ talentas Ansu Fati buvo apvogtas tuo metu, kai „Barcelona“ žaidė prieš „Espanyol“. Traumuotas A.Fati rungtynes stebėjo stadione, o jo šeimos nariai buvo namuose, kai į juos įsiveržė vagys. Teigiama, kad vagys įsibrovė į antrąjį aukštą, o A.Fati artimieji tuo metu buvo pirmajame aukšte ir stebėjo futbolo rungtynių transliaciją. Vagys išsinešė pinigus, brangenybes ir laikrodžius. A.Fati šeimos nariai, išgirdę triukšmą viršuje, iškvietė policiją, bet jai atvykus vagys jau buvo pasišalinę.