Dohoje (Kataras) vykstančiame trečiajame šio sezono FINA pasaulio plaukimo taurės etape Lietuvis Danas Rapšys iškovojo sidabro medalį!

D.Rapšys 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi finale greitai išsiveržė į priekį ir susikrovė apie pusantros sekundės pranašumą prieš savo pagrindinį konkurentą Matthew Satesą iš Pietų Afrikos Respublikos.

Deja, vėliau pasikartojo tas pats scenarijus, kurį matėme praėjusiame etape Berlyne. D.Rapšio persvara su kiekvienu grybšniu vis tirpo ir likus 50 m M.Satesas tapo lyderiu.

D.Rapšys paskutinę distancijos dalį nuplaukė neblogai, bet afrikiečio vis tiek nepavijo. M.Satesas finišavo per 3 min. 38.64 sek. ir 0.24 sek. aplenkė lietuvį. Bronza atiteko estui Kregorui Zirkui (3:42.35).

Andrius Šidlauskas 100 m plaukimo krūtine finalą baigė 7-as (58.55). Nugalėjo olandas Arno Kamminga (56.35), aplenkęs vokietį Fabianą Schwingenschloglį (56.63) bei rusą Antoną Čupkovą (57.56).