Trečiadienio vakarą Razgrado mieste vietos „Ludogorec“ klubas, kurį treniruoja lietuvis Valdas Dambrauskas, žaidė atsakomąsias Bulgarijos taurės pusfinalio rungtynes prieš Sofijos CSKA ir stengėsi pasiekti taurės finalą.

Visgi, V.Dambrausko komandai to padaryti nepavyko. Lietuvis patyrė antrąjį pralaimėjimą Bulgarijoje, Sofijos klubui buvo nusileista rezultatu 1:2. Pirmosios pusfinalio rungtynėse buvo pasibaigusios lygiu rezultatu 1:1, bet savo tvirtovėje „Ludogorec“ nesugebėjo laimėti.

Abu įvarčius V.Dambrausko ekipa praleido dar per pirmąjį kėlinį. CSKA pirmą įvartį įmušė jau 3 minutę, o antrą kartą „Ludogorec“ buvo nuginkluoti 36 minutę. V.Dambrauskas sužaidus pusvalandį turėjo atlikti priverstinį keitimą, bet tokia pati situacija buvo ir varžovų pusėje.

Iškart po pertraukos V.Dambrauskas atliko dar vieną keitimą, bet tai komandos neišgelbėjo ir ji iš Bulgarijos taurės pasitraukė pusfinalyje.

Vienintelį savo įvartį „Ludogorec“ įmušė 73 minutę, bet to buvo maža. Negana to, rungtynių pabaigoje kilo nemažos aistros ir teisėjas parodė net tris raudonas korteles - dvi CSKA ekipai ir vieną „Ludogorec“ klubui.