Saudo Arabijoje vykstančiame Dakaro ralyje 7-ojo etapo laimėtojas lengvųjų bagių klasėje pasikeitė jau po finišo.

Iš pradžių skelbta, kad etapą laimėjo Salehas AlsaifasSaudo Arabijos (5:20:46 val.). Visgi, praėjus kelioms valandoms, teisėjai pranešė, jog kompensavo čiliečiui Francisco Lopezui Contardo 45 minutes, kurias jis praleido prie motociklininko, patyrusio avariją.

F.Lopezo Contardo laikas pagerėjo iki 5 val. 15 min. 34 sek. ir jis gana užtikrintai tapo etapo nugalėtoju. Bendroje įskaitoje tebepirmauja lenkas Aronas Domzala. Jis turi 8 min. 41 sek. pranašumą prieš jauniausią Dakaro dalyvį – 18-metį amerikietį Sethą Quintero.

Kitas amerikietis Austinas Jonesas atsilieka 9 min. 31 sek., o vilčių dar nepraranda ir F.Lopezas Contardo, sumažinęs savo deficitą iki 25 min. 21 sek. F.Lopezas Contardo Dakaro čempionu tapo 2019 m., tačiau pernai titulo neapgynė – liko trečias.