Klaipėdos „Neptūnas“ (6/7) kalendorinius metus „Betsafe-LKL“ pirmenybėse užbaigė pergale. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai išvykoje 79:67 (24:19, 23:21, 19:12, 13:15) įveikė Alytaus „Dzūkiją“ (5/8), taip aplenkdami pastarąją ekipą turnyro lentelėje.

Klaipėdos ekipoje naudingiausiai rungtyniavo kol kas geriausias savo rungtynes sužaidęs Isaacas Bontonas. Amerikietis susirinko mače nerungtyniavusio Žygimanto Janavičiaus minutes. Legionierius pelnė 15 taškų, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

Alytiškių gretose ir vėl puikiai atrodė Mindaugas Lukauskis. Nesenstantis lygos veteranas pelnė 24 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus.

Mačo pradžioje kiek geriau atrodė klaipėdiečiai, vedami Klaido Metrikio ir I. Bontono – jie po pirmojo ketvirčio pirmavo 24:19. Antrajame svečiai dar kiek padidino savo pranašumą – 47:40. Tam nesutrukdė ir nuostabus Mindaugo Lukauskio žaidimas. Puolėjas vien per pirmąją rungtynių dalį įmetė pusę savo komandos taškų – 20.

Po pertraukos „Neptūnas“ išaugino savo persvarą į dviženklę – prieš paskutinįjį ketvirtį pirmavo 66:52. Vis tik pavyti svečių Alytaus komandai jau nebepavyko – uostamiesčio ekipa šventė pergalę 79:67.

Klaipėdiečiams ši pergalė buvo ketvirtoji iš eilės.

„Dzūkija“: Mindaugas Lukauskis 24, Joshua Newkirkas 16, Dylanas Frye 9, Martynas Zigmantavičius 6.

„Neptūnas“: Isaacas Bontonas 15, Deividas Gailius 12, Benas Griciūnas ir Martynas Mažeika po 10, Klaidas Metrikis 8, Nojus Mineikis ir Matas Jogėla po 6.