„New Jersey Devils“ komandos puolėjas Dainius Zubrus per Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionato rungtynes antradienį namuose su „New York Rangers“ ekipa atliko rezultatyvų perdavimą. „Devils“ šventė pergalę po bulitų serijos 4:3 (0:1, 1:0, 2:2; 0:0; 1:0).

Po D. Zubraus perdavimo antrajame kėlinyje Zachas Parise (29 min.) išlygino rezultatą 1:1. „Devils“ komandai įvarčius taip pat pelnė Ilja Kovalčukas (56) ir Davidas Clarksonas (60). „Rangers“ gretose pasižymėjo Antonas Stralmanas (20), Brianas Boyle'as (43) ir Michaelas Del Zotto (57).

Pergalę aikštės šeimininkams lėmė I. Kovalčuko realizuotas baudinys. 21 min. 53 sek. žaidęs D. Zubrus į vartus nemetė. 33-ejų metų lietuvis per 49 rungtynes įmušė 12 įvarčių ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

„Devils“ komanda, po 49 rungtynių turinti 57 taškus, Rytų konferencijoje užima septintąją vietą.

Antradienio rungtynių rezultatai

„New Jersey Devils“ - „New York Rangers“ 4:3, po bulitų (0:1, 1:0, 2:2; 0:0; 1:0)

„Boston Bruins“ - „Ottawa Senators“ 4:3 (1:1, 1:2, 2:0)

„Philadelphia Flyers“ - „Winnipeg Jets“ 1:2, po bulitų (1:0, 0:1, 0:0; 0:0; 0:1)

„Pittsburgh Penguins“ - „Toronto Maple Leafs“ 5:4, po bulitų (0:0, 1:2, 3:2; 0:0; 1:0)

„Carolina Hurricanes“ - „New York Islanders“ 2:5 (0:1, 0:1, 2:3)

„Montreal Canadiens“ - „Buffalo Sabres“ 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)

„Tampa Bay Lightning“ - „Washington Capitals“ 4:3, po pratęsimo (1:1, 2:1, 0:1; 1:0)

„Minnesota Wild“ - „Nashville Predators“ 4:5 (2:0, 1:1, 1:4)

„Calgary Flames“ - „Detroit Red Wings“ 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)

„Phoenix Coyotes“ - „Anaheim Ducks“ 1:4 (1:0, 0:3, 0:1)

„Edmonton Oilers“ - „Colorado Avalanche“ 3:2 (2:0, 0:1, 1:1)

„Vancouver Canucks“ - „Chicago Blackhawks“ 3:2, po pratęsimo (1:1, 0:0, 1:1; 1:0)