Septintąjį rezultatyvų perdavimą septynioliktosiose 2007-2008 metų sezono Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Niu Džersio "Devils" klubas pirmadienį svečiuose 3:2 (2:0, 0:1, 1:1) įveikė Pitsbergo "Penguins" ekipą.

Per nepilnas 18-a aikštelėje praleistų minučių (17:53) puolėjas iš Lietuvos kartą smūgiavo į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių. Jis kartą smūgiavo į vartus, atliko du jėgos veiksmus, laimėjo du, pralaimėjo tris ritulio išmetimus.

Jau penktąją susitikimo minutę po tikslaus lietuvio perdavimo Travisas Zajacas įmušė pirmąjį rungtynių įvartį, o įpusėjus pirmajam kėliniui Zachas Parise padidino "Devils` komandos persvarą - 2:0.

Tačiau antrojo kėlinio pradžioje Sidney Crosby`s sušvelnino rezultatą, o įpusėjus trečiajam kėliniui Jevgenijui Malkinui pavyko išlyginti rezultatą - 2:2.

Pergalingą įvartį, likus pusšeštos minutės iki rungtynių pabaigos, pelnė Patrikas Eliasas.

Be septynių rezultatyvių perdavimų D. Zubrus per 17 reguliariojo sezono rungtynių pelnė ir tris įvarčius.

"Devils" ledo ritulininkai su 16 taškų pakilo į ketvirtą vietą Rytų konferencijos Atlanto pogrupyje, o tašku mažiau turinti "Penguins" komanda tapo šio pogrupio autsaidere (5 vieta).