Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate penktadienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, namuose po pratęsimo 4:3 (1:2, 1:1, 1:0; 1:0) nugalėjo „Edmonton Oilers“ ledo ritulininkus.

Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 3 min. 27 sek., „Devils“ ekipai pelnė Ilja Kovalčiukas. Kitus įvarčius nugalėtojams pelnė Aleksandras Vasiunovas, Rrajanas Rolstonas (Brian Rolston) ir Matijas Tedenbius (Mattias Tedenby).

14 min. 31 sek. žaidęs D. Zubrus atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą metė į vartus.

Lietuvos ledo ritulininkas šiame čempionate per 17 rungtynių įmušė vieną įvartį ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Devils“ komanda, po 17 rungtynių turinti 12 taškų, Rytų konferencijoje žengia priešpaskutinė, 14-a.