"New Jersey Devils" komandos puolėjas Dainius Zubrus per Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionato rungtynes trečiadienį namuose su "New York Rangers" ekipa atliko du rezultatyvius perdavimus.

"Devils" iškovojo pergalę rezultatu 6:3 (2:1, 3:2, 1:0).

Nugalėtojams įvarčius pelnė Robas Nydermajeris (Rob Niedermayer, 5 min.), Braisas Salvadoras (Bryce Salvador, 19), Zakas Peraizas (Zach Parise, 29), Džeimis Langenbraneris (Jamie Langenbrunner, 34), Brajanas Rolstonas (Brian Rolston, 36) ir Trevis Zeidžekas (Travis Zajac, 57).

D. Zubrus rezultatyviais perdavimais prisidėjo prie trečiojo ir šeštojo savo komandos įvarčių.

Ketvirtąją nesėkmę iš eilės patyrusios "Rangers" ekipos gretose pasižymėjo Vinis Prospalas (Vinny Prospal, 6), Erikas Kristensenas (Erik Christensen, 26) ir Brendonas Prastas (Brandon Prust, 30).

D. Zubrus žaidė 18 min. 1 sek., du kartus metė į vartus ir pirmajame kėlinyje buvo 2 min. išvarytas iš aikštės.

31-erių metų lietuvis per 35 rungtynes įmušė 6 įvarčius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

"Devils" komanda, po 65 rungtynių turinti 81 tašką, Rytų konferencijoje užima ketvirtąją vietą, o "Rangers" ekipa su 67 taškais po 67 mačų žengia devinta.

Trečiadienio rungtynių rezultatai.

"New Jersey Devils" - "New York Rangers" 6:3 (2:1, 3:2, 1:0)

"Buffalo Sabres" - "Dallas Stars" 5:3 (3:3, 1:0, 1:0)

"Washington Capitals" - "Carolina Hurricanes" 4:3, po pratęsimo (2:1, 1:2, 0:0; 1:0)

"Chicago Blackhawks" - "Los Angeles Kings" 3:2, po pratęsimo (1:0, 1:2, 0:0; 1:0)

"Phoenix Coyotes" - "Vancouver Canucks" 4:3, po bulitų (1:1, 1:1, 1:1; 0:0).