48-ą pergalę 74-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Rytų konferencijos bei absoliutus lygos lyderis Bafalo "Sabres" (103 tšk.) klubas su Dainiumi Zubrumi.

Vietą atkrintamosiose NHL varžybose jau užsitikrinę "Sabres" ledo ritulininkai penktadienį namuose 5:4 (1:1, 0:1, 4:2) nugalėjo vienuoliktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančius Toronto "Maple Leafs" (80 tšk.) ledo ritulininkus, nors svečiai trečiojo kėlinio pradžioje ir turėjo trijų įvarčių persvarą.

Lietuvis per daugiau nei 21 žaidimo minutė (21:11) dukart metė į svečių vartus, blokavo varžovo metimą bei pirmojo kėlinio pabaigoje (18:42) gavo dvi baudos minutes.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Thomas Vanekas, po vieną - Danielis Briere, Jasonas Pominville`as ir Drew Staffordas.

Svečių gretose dviem įvarčiais pasižymėjo Boydas Devereaux`as, po vieną įmušė Bryanas McCabe`as ir Matthew Stajanas.