D. Wade'as pelnė 10000-ąjį tašką

Majamio „Heat“ komandos superžvaigždė Dwyane'as Wade'as šiandien įsirašė į klubo istoriją kaip krepšininkas, pirmasis įmetęs 10000 taškų.

Puikus gynėjo žaidimas padėjo Majamio ekipai (3–0) iškovoti trečiąją pergalę naujajame NBA sezone. Šįkart rezultatu 95:87 (24:27, 25:21, 20:22, 26:17) namie buvo nugalėtas Čikagos „Bulls“ (1–2) klubas.

Rungtynės visą laiką vyko nepaprastai atkakliai ir didesnės persvaros nesugebėjo įgyti nė viena komanda. Lemiamą pranašumą „Heat“ pavyko įgyti paskutinėmis ketvirtojo kėlinuko minutėmis, sėkmingai sužaidus Carlosui Arroyo bei tritaškį įmetus Quentinui Richardsonui.

Nugalėtojams D.Wade'as pelnė 25 taškus. Savo 10000-ąjį tašką krepšininkas įmetė trečiajame ketvirtyje. 19 taškų ir 11 atkovotų kamuolių pridėjo Udonis Haslemas, 12 taškų – C. Arroyo sąskaitoje.

„Bulls“ ekipoje išsiskyrė Luolas Dengas. Anglas surinko 26 taškus ir atkovojo 8 kamuolius. Johnas Salmonsas pelnė 17, Bradas Milleris – 12 taškų.