Ir toliau nesėkmingai NBA lygoje rungtyniauja Vašingtono „Wizards“ klubas, kuriame rungtyniauja Darius Songaila. Penkioliktoje Rytų konferencijoje įsitvirtinę „Burtininkai“ (7-29) šiąnakt namuose turėjo pripažinti Šarlotės „Bobcats“ (14-24) pranašumą. Rungtynes po atkaklios kovos „Lūšys“ laimėjo rezultatu 92:89 (23:31, 22:18, 24:21, 23:19).

Rungtynių pradžioje iniciatyva priklausė „Wizards“ komandai, tačiau „Bobcats“ neleido varžovams per daug atitrūkti ir besibaigiant antrajam ketvirčiui 13 taškų deficitą sumažino iki 4. Trečiasis ketvirtis taip pat vyko pagal sostinės klubo scenarijų, tačiau gerai sužaista kėlinuko pabaiga leido Šarlotės komandai sumažinti atsilikimą iki minimumo.

Likus kiek daugiau nei dviem minutėms „Bobcats“ pirmąkart nuo pirmojo kėlinio vidurio persvėrė rezultatą savo naudai (88:85). Po Boriso Diaw dvitaškio persvara pasiekė rekordinę - 5 taškus (90:85). „Wizards“ priartėjo iki minimumo, tačiau pergalės pasiekti nesugebėjo.

Rungtynių pabaigoje „Burtininkai“ turėjo nevieną galimybę persverti rezultatą savo naudai, tačiau paskutinės atakos metu savo galimybių pramesdami neišnaudojo Mike‘as Jamesas, Andray Blatche bei Nickas Youngas. Persvarą dviem baudų metimais įtvirtino Raymondas Feltonas.

Nugalėtojams Raja Bellas pelnė 19 taškų, B.Diaw pridėjo 18. Veterano Juwano Howardo sąskaitoje - 12, o pamažu atsigaunančio Adamo Morrisono - 11 taškų.

“Wizards“ klube pasižymėjo Caronas Butleris, surinkęs 19 taškų. 14 taškų pridėjo A.Blatche, 13 - Antawnas Jamisonas, 12 - N.Youngas. D.Songaila per 15 minučių aikštelėje spėjo pelnyti 6 taškus (2/2 dvitaškiai, 2/3 baudų metimai), atkovoti 3 kamuolius ir kartą suklysti.