0

Galimybe užsitikrinti vietą antrajame Eurolygos etape nepasinaudojo Dariaus Songailos atstovaujamas Stambulo „Galatasaray“ (3/5) klubas, kuris savo aikštelėje 63:67 (18:19, 15:!3, 10:18, 20:17) nusileido be traumuotų lietuvių žaidusiai Sienos „Montepaschi“ (6/2) komandai.

Likus žaisti tris minutes rezultatas buvo lygus (57:57), o prie baudų metimų linijos stojęs Jaka Lakovičius vienu tiksliu metimu išvedė į priekį aikštės šeimininkus - 58:57. Prasidėjus priešpaskutinei mačo minutei Davidas Andersenas sugrąžino pranašumą „Montepaschi“ klubui (69:68), o Davidas Mossas padidino svečių persvarą iki trijų taškų - 71:68.

Per likusį laiką Sienos ekipa sėkmingai išsaugojo pranašumą, o visas turkų viltis gelbėtis pražangomis niekais pavertė šaltakraujiškai baudų metimus realizavęs D.Andersenas.

D. Songaila per 17 minučių surinko 3 (dvitaškiai 1/5, baudos 1/2) taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 sykius suklydo, išprovokavo varžovų pražangą bei kartą pažeidė taisykles.

„Galatasaray“: J.Lakovičius 15, L.Andričius 14 (7 atk. kam.), J.Lucas 10 (6 atk. kam., 5 per. kam.).

„Montepaschi“: D.Andersenas 18 (8 atk. kam.), I.Rakočevičius 17, D.Mossas 9, N.Zisis 8 (6 rez. perd.).