Devynioliktąją pergalę Ispanijos ACB vyrų krepšinio lygos 30-osiose rungtynėse iškovojo penktąją vietą užimanti Dainiaus Šalengos Žeronos "Akasvayu" komanda, sekmadienį XXXI ture namuose 80:76 (16:14, 25:16, 17:21, 22:25) įveikusi dešimtojoje pozicijoje esančią Sevilijos "Caja San Fernando" (14 pergalių ir 17 pralaimėjimų) ekipą.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 3 taškus, atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Per 21 minutę D. Šalenga pataikė 1 tritaškį iš 3, tačiau vienintelis dvitaškis skriejo pro šalį.

Dvyliktąją pergalę iškovojo keturioliktoje vietoje esantis Andriaus Giedraičio Valjadolido "Grupo Capitol" klubas, namuose 76:68 (20:21, 20:15, 13:18, 23:14) nugalėjęs penkioliktąją nesėkmę patyrusį tačiau septintąją poziciją išsaugojusį Mindaugo Timinsko Valensijos "Pamesa" penketuką.

A. Giedraitis pelnė 15 taškų ir kartu su Josephu Gomisu buvo rezultatyviausi nugalėtojų gretose. Lietuvis per 19 minučių prametė abu tritaškius, pataikė 2 dvitaškius iš 3, realizavo visus 11 baudų ir atkovojo 2 kamuolius.

31 minutę žaidusio M. Timinsko sąskaitoje 9 taškai, 2 sugriebti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai. Jis prametė tritaškį, tačiau pataikė visus 4 dvitaškius ir 1 baudos metimą iš 2.

Vienvaldžiu aštuoniolikos komandų lyderiu po XXXI turo mačų tapo Vitorijos "TAU Ceramica" klubas. "TAU Ceramica" krepšininkai sekmadienį svečiuose 93:72 sutriuškino Madrido "MMT Estudiantes" ekipą ir, iškovoję 24-ąją pergalę, tašku aplenkė Madrido "Real" komandą, kuri išvykoje 83:90 nusileido Alikantės "Etosa" penketukui.

Kitų XXXI turo rungtynių rezultatai:

Ispanijos ACB lygos turnyro lyderių rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):