Po trejų metų pertraukos į Eurolygą sugrįžęs Danilo Gallinari padėjo Milano „Emporio Armani“ ekipai pergale startuoti šio sezono prestižiškiausiame Europos klubiniame turnyre. Pirmosiose C grupės rungtynėse Italijos ekipa namuose 89:80 (14:19, 27:19, 24:14, 24:28) įveikė Eurolygos vicečempionę Tel Avivo „Maccabi“ komandą.

Aikštės šeimininkų pranašumas šiame mače ėmė ryškėti trečiajame ketvirtyje. Po Maliko Hairstono, Drew Nicholo ir D.Gallinari tikslių atakų Milano komanda spurtavo 6:0 ir pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą - 56:46.

Lemiamame ketvirtyje sužaidus tris minutes du tolimus metimus iš eilės pataikęs Davidas Blu sumažino Izraelio čempionų atsilikimą iki septynių taškų (62:69), o įpusėjus kėliniui komandas skyrė vos keturi taškai - 67:71. Visgi netrukus labai reikalingus tris taškus pelnė D.Gallinari, dvitaškį pridėjo Omaras Cookas ir „Emporio Armani“ vėl nutolo - 76:67. Likus žaisti tris minutes skirtumas vėl tapo dviženklis (79:69), o per likusį laiką situacija aikštelėje nepakito.

„Emporio Armani“: M.Hairstonas 25 (dvitaškiai 7/9, 6 rez. perd.), D.Gallinari 23 (baudos 13/16, 7 atk. kam., 11 išprov. praž.), I.Bourousis 13 (10 atk. kam.), M.Rocca 10 (7 atk. kam.).

„Maccabi“: L.Eliyahu 23 (dvitaškiai 10/13, 8 atk. kam.), D.Blu 15 (tritaškiai 3/4), Th.Papaloukas 13 (baudos 9/12, 7 atk. kam.), S.Schortsanitis 9.