Edgaro Ulanovo atstovaujama Stambulo „Fenerbahče“ komanda (2/1) po pratęsimo 77:78 (10:12, 21:20, 20:17, 18:20, 8:9) turėjo pripažinti Maskvos CSKA krepšininkų (2/1) pranašumą.

Likus žaisti keturioms minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos švieslentėje degė lygus rezultatas 62:62. Likusį laiką aikštėje vyko permaininga kova, o taiklus Jano Vesely dvitaškis išvedė „Fenerbahče“ į priekį 67:66. Netrukus Lorenzo Brownas realizavo du baudos metimus ir padidino šeimininkų pranašumą iki trijų taškų 69:66. Lemiamu metu Willas Clyburnas smeigė tritaškį ir išplėšė pratęsimą 69:69.

Pratęsimo metu ir toliau aikštėje vyko įnirtinga kova, o prasidėjus paskutinei minutei rezultatas vis dar buvo lygus 75:75. Lemiamu metu L.Brownas realizavo du baudos metimus ir išvedė „Fenerbahče“ į priekį 77:77, tačiau jau sekančios atakos metu W.Clyburnas pataikė dvitaškį, pridėjo taiklų baudos metimą ir išplėšė CSKA pergalę 78:77.

Edgaras Ulanovas per beveik 33 žaidimo minutes surinko 4 taškus (2/6 dvit., 0/1 trit.), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir surinko 4 naudingumo balus.

„Fenerbahče“: Nando De Colo – 21 (8/11 dvit., 6 atk. kam., 18 naud. bal.), Jarellas Eddie – 18 (6/6 trit., 21 naud. bal.), Lorenzo Brownas – 16 (8 rez. perd.), Janas Vesely – 11 (7 atk. kam., 18 naud. bal.)

CSKA: Willas Clyburnas – 26 (4/7 trit., 6 atk. kam., 27 naud. bal.), Mike’as Jamesas – 14 (5 atk. kam., 6 rez. perd.)