Antrąją pergalę Rusijos krepšinio pirmenybių finale iškovojo Ramūno Šiškausko Maskvos CSKA ekipa, kuri namuose 76:64 (24:12, 15:13, 25:16, 12:23) įveikė Maskvos srities „Chimki“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja rezultatu 2:0.

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti tris minutes aikštės šeimininkai dar turėjo triuškinamą persvarą (74:51), tačiau pasinaudoję CSKA krepšininkų atsipalaidavimu „Chimki“ krepšininkai gerokai priartėjo.

29 minutes aikštelėje praleidęs R.Šiškauskas surinko 11 (dvitaškiai 2/3, tritaškiai 1/3, baudos 4/4) taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, 5 kartus suklydo, išprovokavo 2 varžovų pražangas ir sykį pažeidė taisykles.

Erazemas Lorbekas surinko 24 (dvitaškiai 11/13), Trajanas Langdonas - 15, Johnas Robertas Holdenas - 12 taškų.

Svečių komandoje išsiskyrė Antonas Ponkrašovas (12 tšk.), Carlosas Delfino (11 tšk.) bei Kelly McCarty (10 tšk.).