Maskvos CSKA krepšininkai užtikrintai pradėjo Eurolygos atkrintamąsias varžybas.

Antradienio vakarą Rusijos čempionai namuose 94:68 (23:24, 21:16, 29:12, 21:16) sutriuškino Vitorijos „Baskonia“ krepšininkus.

Ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo 1:0. Antrasis šios poros mačas bus žaidžiamas Rusijos sostinėje ketvirtadienį.

Po pirmų dviejų kėlinių CSKA turėjo tik 4 taškų persvarą (44:40), tačiau po ilgosios pertraukos aikštelėje karaliavę maskviečiai džiaugėsi užtikrinta pergale.

CSKA: Sergio Rodriguezas 19 (5/6 trit., 5 rez. perd.), Cory Higginsas 12 (5/5 baudos), Nando De Colo 11, Willas Clyburnas ir Nikita Kurbanovas po 10.

„Baskonia“: Shavonas Shieldsas 17 (7/9 dvit.), Darrunas Hilliardas ir Vincentas Poirier po 12.