Antrąją pergalę iš eilės ULEB Eurolygos turnyro D grupėje iškovojo čempionės titulą ginanti Maskvos CSKA (Rusija) ekipa, kurioje rungtyniauja Ramūnas Šiškauskas. Trečiadienį maskviečiai svečiuose 86:52 (23:14, 22:10, 18:16, 23:12) sutriuškino pergalių dar neiškovojusią Aleksandro Trifunovičiaus vadovaujamą Atėnų „Panionios“ (Graikija) komandą.

Atkakli kova šiose rungtynėse vyko tik pirmoje pirmojo kėlinio pusėje. Vėliau CSKA krepšininkai laimėjo atkarpą 11:0 ir pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą - 20:9. Iki ketvirčio pabaigos „Panionios“ ekipai pavyko šiek tiek priartėti, tačiau po pirmųjų dešimties minučių CSKA priekyje - 23:14.

Antrajame kėlinyje maskviečių pranašumas ir toliau sparčiai augo. Puikiai į žaidimą įsijungė tik antrajame kėlinyje aikštelėje pasirodęs Nikolaos Zisis, po kurio metimų CSKA klubas jau dvigubai triuškino savo varžovus - 40:20. Prieš pat didžiąją pertrauką svečiai dar šiek tiek padidino pranašumą ir įpusėjus rungtynėms mačo nugalėtojas jau nekėlė abejonių - 45:24.

Antroje susitikimo pusėje aikštėje ir toliau dominavo Rusijos čempionai, kurie ne tik varžovams net neleido pagalvoti apie skirtumo mažinimą, bet ir palaipsniui didino savo persvarą. Ketvirtajame kėlinyje po kelių sėkmingų maskviečių atakų sužaidus keturias minutes CSKA pranašumas jau viršijo 30 taškų ribą - 75:44. Rungtynių pabaigoje svečiai dar labiau nutolo ir laimėjo dvikovą rezultatu 86:52.

Ramūnas Šiškauskas nugalėtojams per 25 minutes pelnė 6 (dvitaškiai 2/5, tritaškiai 0/2, baudos 2/2) taškus, atkovojo 5 kamuolius, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 4 pražangas ir pats kartą pažeidė taisykles.