Pergalę „Bulls“ atkrintamosiose iškovojo Milvokio „Bucks“ ekipa. Mike'o Budenholzero auklėtiniai išvykoje 111:81 (33:17, 27:24, 30:18, 21:22) sutriuškino Čikagos „Bulls“ krepšininkus.

Čempionų titulą ginanti „Bucks“ serijoje išsiveržė į priekį 2:1, kitos rungtynės vyks Čikagoje.

„Bulls“ komandai tai yra didžiausias pralaimėjimas klubo atkrintamųjų istorijoje. NBA atkrintamųjų kovos į „United Center“ areną Čikagoje grįžo po penkerių metų pertraukos, tačiau šiose rungtynėse beviltiškai atrodę aikštės šeiminkai privertė dalį sirgalių areną palikti nesulaukus rungtynių pabaigos.

Giannis Antetokounmpo nugalėtojams per 29 minutes surinko 18 taškų (7/9 dvit., 0/3 trit., 4/5 baud.), sugriebė 7 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, bet padarė 4 klaidas, prasižengė 3 kartus.

Rezultatyviau už jį rungtyniavo tritaškiais „Bulls“ į neviltį  varęs „Graysonas Allena. Gynėjas pelnė 22 taškus ir realizavo penkis tolimus metimus iš septynių.

Milvokio komanda trumpai atsiliko tik rungtynių pradžioje, o po to kontroliavo dvikovos eigą.

Antrajame kėlinyje po spurto 13:0 skirtumas tapo 24 taškų, o antroje mačo pusėje komandas vienu metu skyrė 37 taškai.

Čikagos ekipa šiose rungtynėse realizavo tik beveik 40 proc. metimų.

„Bucks“ prieš „Bulls“ laimėjo 18-ąjį kartą per paskutines 20 rungtynių.

„Bucks“: „Graysonas Allenas 22 (5/7 trit., 6 atk. kam.), Bobby Portisas 18 (4/8 trit., 16 atk. kam.), Giannis Antetokounmpo 18 (7/9 dvit., 7 atk. kam., 9 rez. perd.), Jrue'as Holiday 16 (6/9 dvit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Patas Connaughtonas 11 (2/7 trit.), Brookas Lopezas 9, Serge'as Ibaka 5 (6 atk. kam.).

„Bulls“: Nikola Vučevičius 19 (5/8 dvit., 3/9 trit., 6 atk. kam.), Zachas LaVine'as 15 (4/9 dvit.), DeMaras DeRozanas 11 (4/9 dvit.), Tony Bradley 10, Alex Caruso 9, Coby White'as 6 (1/6 trit., 8 atk. kam.), Ayo Dosunmu 4.