Londono „Chelsea“ Anglijos FA taurės pusfinalyje 2:0 nugalėjo „Crystal Palace“ futbolininkus ir iškovojo bilietą į šio turnyro finalą.

Cheikhou Kouyate 36-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Edouardas Mendy sėkmingai atrėmė kamuolį.

Rubenas Loftusas-Cheekas 65-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Chelsea“ šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Masonas Mountas 76-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padvigubino „Chelsea“ pranašumą 2:0.

Joachimas Andersenas 79-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir rezultatas nepakito.

„Chelsea“ FA taurės finale susitiks su „Liverpool“ futbolininkais, kurie iš tolimesnių kovų vakar eliminavo „Manchester City“.