Londono „Chelsea“ Anglijos FA taurės pusfinalyje minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Manchester City“ futbolininkus ir pateko į šio turnyro finalą.

Hakimas Ziyechas jau 7-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Benjaminas Chilwellas 19-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuoly skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

H.Ziyechas 55-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Chelsea“ šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Cesaras Azpilicueta 58-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

H.Ziyechas 60-ąją minutę išsivadavęs iš varžovų gynybos atliko smūgį, tačiau Zackary Steffenas meistriškai atrėmė kamuolį.

Raheemas Sterlingas 84-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą kamuolys skriejo virš vartų ir išlygino rezultato nepavyko.

„Chelsea“ klubas FA taurės finale ginklus surems su „Leicester City“ ir „Southampton“ poros nugalėtoju.