NBA čempionai Los Andželo „Lakers“ atsitiesė po prastos serijos pradžios ir antrose Vakarų ketvirtfinalio rungtynėse svečiuose 109:102 (30:24, 23:23, 26:25, 30:30) įveikė Finikso „Suns“ ir serijoje iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus 1:1.

Kitos dvejos rungtynės bus žaidžiamos Los Andžele.

Pirmoje mačo pusėje aikštėje vyko gana atkakli kova. Tik po pertraukos „Lakers“ pavyko kiek atitrūkti, kai trečiajame kėlinyje jie išsiveržė į priekį 15 taškų – 48:63.

Vos dėlto Fynikso ekipa nebuvo linkusi pasiduoti ir artėjo prie varžovų.

Pavyko netgi pirmauti 88:86, bet tada darbo ėmėsi „Lakers“ lyderiai. Anthony Daviesas bei LeBronas Jamesas patakė svarbius metimus ir svečiai vėl perėmė kontrolę į savo rankas ir pirmavo 100:92.

Galiausiai pergalę svečia įtvirtino bauų metimais.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Anthony Davisas, kuris surinko 34 taškus (5/11 dvit., 2/4 trit., 18/21 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

L. Jamesas prie pergalės pridėjo 23 taškus (5/7 dvit., 4/9 trit., 1/1 baud.), 9 rezultatyvius perdavimus ir 4 atkovotus kamuolius.

Pralaimėjusių gretose geriausiai pasirodė klubo lyderis Devinas Bookeris, kuris per 40 minučių įmetė 31 tašką.

„Suns“: Devinas Bookeris 31, Deandre Aytonas 22 (10 atk. kam.), Cameronas Payne'as 19, Jae Crowderis 8.

„Lakers“: Anthony Davisas 34 (7 rez. perd., 3 blok.), Dennisas Schroderis 24 , LeBronas Jamesas 23 (9 rez. perd.), Andre Drummondas 15.