Trečiadienį vieneriomis rungtynėmis baigėsi Anglijos „Premier“ lygos 18-asis turas. Londono „Tottenham Hotspur“ svečiuose 4:1 palaužė „Southampton“ futbolininkus.

Pirmieji į priekį jau 2-ąją dvikovos minutę išsiveržė šeimininkai, kai smūgiu galva pasižymėjo olandas Virgilas Van Dijkas.

Vis dėlto 19-ąją minutę Dele Alli akimirką aplenkė savo priešininką ir taip pat galva rezultatą išlygino.

Rungtynių lūžis įvyko po didžiosios pertraukos. Iš pradžių 52-ąją minutę Harry Kane'as dar vienu fantastišku smūgiu galva išvedė „Spurs“ į priekį, o dar po penkių minučių į šeimininkų vartus buvo skirtas ir 11 metrų baudinys.

Už paskutinės vilties pražangą prieš D.Alli Nathanui Redmondui buvo parodyta raudona kortelė, tačiau įmušti baudinio H.Kane'as nesugebėjo.

Vis dėlto taškus rungtynėse sudėjo korėjietis Sonas Heung-Minas (85 min.) ir antrą sykį pasižymėjęs D.Alli (87 min.) Londono klubas su 36 taškais žengia penktas, tuo tarpu „Southampton“ turi 24 ir yra aštuntas.