Pergalę NBA atkrintamosiose iškovojo Los Andželo „Lakers“ ekipa. Darvino Hamo auklėtiniai savo arenoje 127:97 (23:30, 36:18, 27:20, 41:29) sutriuškino Oklando „Warriors“ klubą ir Vakarų konferencijos pusfinalio serijoje išsiveržė į priekį 2-1.

Nugalėtojams Anthony Davisas pelnė 25 taškus ir atkovojo 13 kamuolių, LeBronas Jamesas pridėjo 21 tašką, 8 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Įdomu tai, kad L.Jamesas pirmą kartą per savo atkrintamųjų rekordą pirmajame kėlinyje nei karto nemetė į krepšį.

Pralaimėjusiems Stephenas Curry surinko 23 taškus, Andrew Wigginsas pridėjo 16. „Warriors“ pataikė tik 13 tritaškių iš 44.

Pirmoje mačo pusėje „Warriors“ pirmavo 11 taškų persvara, tačiau jie tempo neišlaikė ir antroje dvikovos dalyje kontrolę perėmė „Lakers“ komanda.

Los Andželo ekipa vienu metu atkarpą laimėjo 63:38.

Šeimininkai po trijų kėlinių priekyje buvo 17 taškų, o paskutiniame ketvirtyje skirtumas didėjo iki 34 taškų.

Ketvirtosios serijos rungtynės vėl bus žaidžiamos Los Andžele, o namų arenoje „Lakers“ atkrintamosiose dar nepralaimėjo.

„Warriors“: Stephenas Curry 23 (5/11 dvit., 4/10 trit.), Andrew Wigginsas 16 (9 atk. kam.), Klay Thompsonas 15 (3/9 trit., 7 atk. kam., 6 kld.), Jonathanas Kuminga 10, Gary Paytonas 8, Mosesas Moody 5, Jordanas Poole 5 (6 rez. perd.).

„Lakers“: Anthony Davisas 25 (7/10 dvit., 13 atk. kam., 4 blk.), D'Angelo Russellas 21 (5/8 trit.), LeBronas Jamesas 21 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Lonnie Walkeris 12, Dennisas Schroderas 12 (3/6 trit.), Austinas Reavesas 10, Shaquille Harrisonas 9.