Antradienio vakarą dviem mačais startavo UEFA Čempionų lygos 2021/2022 m. sezono kovos. Labai netikėta nesėkme turnyrą pradėjo „Manchester United“ klubas, kuris F grupės mače svečiuose 1:2 nusileido Berno „Young Boys“ futbolininkams.

Svečiai gana greitai išsiveržė į priekį, kai 13-ąją minutę pasižymėjo Cristiano Ronaldo. Jis sulaukė gero perdavimo Bruno Fernandeso bei užtikrintai nuginklavo vartininką tiksliu smūgiu šiam tarp kojų.

Netrukus C. Ronaldo turėjo dar vieną neblogą šansą įmušti, bet patikimai sužaidė varžovų vartininkas.

Besibaigiant pirmajam kėliniui Anglijos ekipa liko dešimtyje, kadangi už grubią pražangą iš aikštės buvo išvytas gynėjas Aaronas Wan-Bissaka.

„Young Boys“ nuo tada kiek perėmė iniciatyvą bei sukūrė puikią progą, bet Christiano Fassnachto smūgis praskriejo visai šalia vartų.

Po pertraukos šeimininkai vis grasino svečių vartams ir netrukus išlygino rezultatą, kai 66 minutę pasižymėjo Nicolas Moumi Ngamaleu,

Abi vėliau komandos dar apsikeitė pusprogėmis. Kai jau atrodė, kad klubams teks tenkintis tašku, šeimininkai sukūrė pavojingą ataką, kuri baigėsi įvarčiu.

Jau penktąją pridėjtą mačo minutę grubia klaida pasinaudojęs Jordanas Siebatcheu buvo tikslus bei išvedė „Young Boys“ ekipą į priekį 2:1.

Taip susitikimas ir baigėsi bei šveicarai iškovojo netikėtą pergalę.

Tuo tarpu G grupėje susitikimas Ispanijoje tarp vietos „Sevilla“ ir Salcburgo „Red Bull“ baigėsi lygiosiomis 1:1.

Svečiai jau 13-ąją minutę nepasinaudojo puikia proga išsiveržti į priekį, kai Karimas Adeyemi nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Vis dėlto 21-ąją minutę svečiai po Jesus Navaso pražangos gavo dar sykį šansą išsiveržti į priekį iš 11 m atžymos. Šįsyk jiems tą padaryti pavyko, o įvartį pelnė Luka Sušičius.

Sevilijoje vyko tikros karuselės. Netrukus „Red Bull“ dar sykį išprovokovo varžovų pražangą baudos aikštelėje ir vėl stojo prie 11 m atžymos. Bet šįkart tas pats L. Sušičius prašovė pro šalį.

41-ąją minutę jau šeimininkai gavo teisę mušti 11 m baudinį. Ivanas Rakitičius buvo tikslus ir rezultatas tapo lygus 1:1.

Po pertraukos įvykių vėl netrūko. Praėjus dešimčiai minučių antrąją kortelę prieš save išvydo ir aikštę turėjo palikti Ispanijos ekipos puolėjas Youssefas En Nesyri.

Nepaisant to,  „Sevilla“ sukūrė geras progas pelnyti ir antrąjį įvartį, bet vis trūko tikslumo. Svečiai irgi atsakė pavojinga proga, tačiau iki pat mačo pabaigos nei vienai iš komandų pasižymėti dar sykį taip ir nepavyko.